English version
Uvodna stranica O nama Članovi Pravilnici Izložbe Linkovi

 

Nazad na izložbe

 

7. međunarodna izložba mačaka
Sportska dvorana "Ljudevit Modec"
Križevci 9. listopada.2005.

U nedjelju 9. listopada se u Križevcima okupilo 60-tak izlagača sa prijavljenih 149 mačaka, od kojih nisu sve uspjele doći na izložbu.
Na žalost, među njima i predsjednica SFDH gđa. Vesna Rižnar-Rešetić te gđa. Mojca Godek koje su doživjele prometnu nesreću već blizu Križevaca. U svakom slučaju, želimo im brzi oporavak.

Sportska dvorana

Ove je godine prijavljeno više mačaka na izložbu nego što smo se nadali, a i očekivali tako da smo morali pozvati još jednog suca u zadnjem trenutku. Suci koji su pogledali i odabrali najbolje među njima su:

  • Mr. Gianfranco Mantovani (I) - sve kategorije
  • Dr. Martin Kabina (CZ) - I, III, IV
  • Ms. Sona Ivankova (SK) - I
  • Mrs. Tatjana Malgaj-Beccari (SI) - I, II

FD Križevci je osigurao specijalne nagrade, a suci su odabrali slijedeće mace:

  • najbolja kartuzijska mačka izložbe (između 14 prijavljenih) -
    • 116. IC Ksena od Medvedgrada (CHA) - vl. Škavić Fran i Branka, HR

  • najbolja zlatno osjenčana mačka izložbe (između 10 prijavljenih) -
    • 31. EC Brettachtal's Cartier d'Or (PER ny 11) - vl. Jelenčić Dejan, HR

  • najbolji od 11 prijavljenih mačaka sa titulom Europa šampiona -
    • 133. EC Sergio og Blue Shadows*SI (RUS) - vl. Jelenko B&S, SI

U nastavku su dani rezultati Best in Showa.

Best in Show I kategorije
ODRASLI Best in Show
42. GIC YU* Cat Enigma Lazarus - PER n 22
vl.
Stajić Verica&Tatjana, SCG
Best in Show opp. sex 20. IC YU BonBon Fantastic Rose - PER a
vl.
Mladenović Marina, SCG
KASTRATI Best in Show 16. GIP YU* Cat Enigma Irrestible Black - PER n
vl. Stajić Verica&Tatjana, SCG
Best in Show opp. sex 8. EC Danaide Mooncat, HR - EXO d 22
vl.
Kertez Kirin Vesna i Mario, HR
MAČIČI Best in Show 3 - 6, ABS
7. Danaide Indiana Jones - EXO n 22
vl. Balikić Katarina, HR
Best in Show 6 - 10 55. Iris od Kalnika, HR - PER ns 11
vl. Jelenčić Dejan, HR


Best in Show II kategorije
ODRASLI Best in Show
90. GIC Golden Rock Gaia Elai - SBI a
vl.
Perko Elisabetta, I
Best in Show opp. sex 85. IC Solomons Garden Elyseo - RAG n 04
vl. Testen Tina, SI
KASTRATI Best in Show

148. GIP KERNES TEXAS RANGER - MCO gr. 3
vl. Volf Jovanka, HR

Best in Show opp. sex 97. PR EC Kyat Koh-I-Noor Tiara - SBI a 21
vl. Norbedo Diego, I
MAČIČI Best in Show  6 - 10, ABS
79. Fortissimo Virtuoso of Baydar - MCO gr. 4
vl. Kovačić Nataša, SCG
Best in Show 3 - 6
78. Auchentoshan's Jack Buffalo Bill - MCO gr. 4
vl. Doberšek Danijela, SI

Best in Show III kategorije
ODRASLI Best in Show
133. EC Sergio og Blue Shadows*SI - RUS
vl.
Jelenko B&S, SI
Best in Show opp. sex 98. GIC A Blue Nugget's Natalie - BRI a
vl.
Koll Silvia i Klaus, A
KASTRATI Best in Show 129. EC EP Brioche del Tao del Miao - DRX gr. 7
vl.
Sferza Marina, I
Best in Show opp. sex 127. FIN*Recknagel Umpertoeko - OCI b 24
vl.
Modrcin Dorotea, HR
MAČIČI Best in Show 6-10, ABS
122. Ilyria Blue Brothers - CHA
vl. Kajmić Andreja, HR
Best in Show 3 - 6
126. SI*LUXUS Aiko - JBT f 01 61
vl. Testen Tina, SI

Best in Show IV kategorije
ODRASLI Best in Show
138. IC YU* VTM My Fortune Sayonara - OSH b 24
vl.
Tanjević Milica, SCG
KASTRATI Best in Show 137. SI*Traum Von FF Ferdinand - OSH a 03
vl.
Balić Morana, HR

Best in Show
House Cat

144. Fluffy - vl. Šimanović Katarina, HR



BEST OF BEST - ODRASLI
1. 133. EC Sergio og Blue Shadows*SI - RUS
vl.
Jelenko B&S, SI
2. 90. GIC Golden Rock Gaia Elai - SBI a
vl.
Perko Elisabetta, I
3. 42. GIC YU* Cat Enigma Lazarus - PER n 22
vl.
Stajić Verica&Tatjana, SCG
4. 138. IC YU* VTM My Fortune Sayonara - OSH b 24
vl.
Tanjević Milica, SCG


BEST OF BEST - KASTRATI
1. 129. EC EP Brioche del Tao del Miao - DRX gr. 7
vl.
Sferza Marina, I
2. 16. GIP YU* Cat Enigma Irrestible Black - PER n
vl. Stajić Verica&Tatjana, SCG
3. 148. GIP KERNES TEXAS RANGER - MCO gr. 3
vl. Volf Jovanka, HR
4. 137. SI*Traum Von FF Ferdinand - OSH a 03
vl.
Balić Morana, HR


BEST OF BEST - MAČIĆI
1. 79. Fortissimo Virtuoso of Baydar - MCO gr. 4
vl. Kovačić Nataša, SCG
2. 122. Ilyria Blue Brothers - CHA
vl. Kajmić Andreja, HR
3. 7. Danaide Indiana Jones - EXO n 22
vl. Balikić Katarina, HR

Dejan Jelenčić



Nazad na izložbe

Na vrh

 

 
I uvod I o nama I članovi I uzgajivačnice I pravilnici I izložbe I linkovi I
design by vlat@net.hr
webadmin: Dejan Jelenčić
 
www.000webhost.com